Jak na obrazy?


Stěhování je vždycky náročné, hlavně když vlastníte spoustu věcí, které se špatně skladují anebo balí. Musíte najít ten nejlepší způsob jak všechno uskladnit na zajištěný převoz. Nemůžete dát sochy do krabice a doufat, že převoz přežijí, byla by to velká náhoda, kdyby se nerozbili, ale s velkou pravděpodobností asi v celku do nového bydliště nedojedou. Takhle je můžete zabalit jen pod podmínkou, že se jich chcete zbavit a při příjezdu do nového bydlení je vyhodíte. Jinak musíte najít jiný způsob zabalení. Stejně to bude například s obrazy. Jsou to velké plátna a rámy, které nechcete rozdělávat a rulovat je do obalů, to by bylo příliš náročné a rámy by se mohli poškodit.

Přestěhujte své obrazy do nového

Některé ani rozdělat nejdou a jsou pevné. Když máte doma velkou sbírku uměleckých děl je dobré se balení opravdu věnovat pečlivě, aby se jim při převozu nic nestalo a mohli vám zdobit i nové bydlení. Najdeme společně ideální způsob přepravy takových věcí, jako jsou drahé a vzácné obrazy? Rozhodně ano a jdeme rovnou na to. Přestěhujte své obrazy do nového Odnesto bez poškození. Prvním bodem bude ošetření. Když sundáte obraz, který několik let vysel, je dobré ho otřít, ať si do nového nevezete i zbytečný prach, který se na obraze usadil od posledně, kdy jste je čistili. Když, bude ošetřen, můžete se pustit do balení ale do čeho?

Přestěhujte své obrazy do nového

Je to jednoduché, k balení takových věcí jsou nejlepší bublinkové folie, které vám dají bezpečí pro obrazy. Jsou to plastové folie, naplněné vzduchem a zatavené. Když do nich obrazy jednou nebo pro jistotu dvakrát obalíte budete mít jistotu, že se jim nic nestane, co se týče nárazu a nerovnosti na silnice, po které pojede stěhovací vůz. Bublinkovou folii, chytíte izolepou. Když, budete mít takhle zabalené obrazy, je dobré je ještě ošetřit před ostrými věcmi, takže kartonové krabice, do kterých je dáte, budou ideální, ale když nemáte tak velké postačí i kartonové desky, do kterých je jen vložíte a slepíte po stranách. Takhle zabalené obrazy by měli být naprosto ošetřené a nemělo by se jim rozhodně nic stát. Když si myslíte, že kartonové obalení nepotřebujete, ještě ho můžete dát do obyčejných novin, ale ty vám takovou ochranu nezajistí.