Není nad soukromí


O vlivu saunování na naše zdraví, na náš imunitní systém, o tom vám nemusí povídat jen Finové. Saunování je hitem nejen v této zemi. Zajít si pravidelně do sauny, to je sice zdraví prospěšné, ale na rovinu, chce to jednak mít čas a jednak mít poblíž místo, kde se dán pravidelně chodit a nemusíte se objednávat týdny dopředu, aby na vás vyšla řada. Občas se ve vašem rozvrhu může najít volno, ale pokud je ve vašem městě jen jedna sauna, není moc pravděpodobné, že budou mít zrovna volno. Řešením je koupit si saunu domů, ať už do rodinného domku anebo dnes už docela běžně i do bytu. Malinká sauna do bytu, to nebude i s několika lavicemi na ležení, ale můžete tam mít židličku a na židličce pohodlný RENTO Polštář béžový Chlorito.cz.

sauna

Sauna, to je také nahota a tu ne každý zvládne ve veřejné sauně, přesto je saunování tak zdraví prospěšné, že byste měli zvážit vlastní saunu. Máte-li rodinný domek a místo v koupelně nebo na zahradě, není o čem přemýšlet. Saunování je vhodné i pro děti a starší osoby, když se provádí rozumně a může značně zvýšit vaši imunitu, což právě děti a starší osoby zvlášť ocení. Mnoho žen trpí zimomřivostí a jednou z možností jak zmírnit ustavičný pocit chladu je právě saunování.

sauna

K tomu samozřejmě patří nejen vyhřívání, ale i ochlazení studenou vodou, ale nemusíte začínat skákáním do ledového bazénu nebo dokonce do sauny, můžete začít opatrně studenou sprchou a časem ochlazování stupňovat, stejně tak jako délku pobytu v sauně. Nic se nemá dělat násilím, všechno chce svůj čas. Nemáte čas shánět volné místo ve veřejné sauně? Stydíte se chodit do veřejné sauny, ale přesto byste se rádi saunovali bez plavek? Tak to si ideálně pořiďte vlastní saunu a užívejte si ji kdykoliv se vám zachce. Bez složitého objednávání a shánění místa ve veřejných saunách. Saunování, to je cesta k odolnosti proti nachlazení a chřipce.