Šaty na ples si můžete pronajmout


Chystáte se na maturitní ples, ale nemáte plesové šaty? Vyrostla jste ze svých šatů z tanečních a teď nemáte k dispozici žádný vhodný model, který by vám padl a cítila jste se v něm nejen dobře, ale přímo výborně? Pak si šaty nemusíte kupovat, pokud nemáte v plánu je užívat často, existuje půjčovna plesových šatů v Praze, která by vám mohla zrovna v tento slavnostní den přijít vhod.

dívky na plese

Princeznička na bále – znáte tu lidovou melodii „princeznička na bále poztrácela korále“? Vaše plesové šaty by se na bále mohly zalíbit tak, že budete vyhlášena nejen princeznou, ale možná i královnou slavnostního večera. A že budou šaty jen pronajaté? Na tom přece vůbec nezáleží, podstatné je, zda se v nich budete líbit, a to nepochybně budete.

Svět barev – plesové šaty by měly být výrazně barevné, takže pryč s černou, která jen symbolizuje smutek, a oblékněte své krásné sexy dívčí tělo do modelu barvy blankytně modré, smaragdové nebo nebesky modré, co připomíná tajemnou večerní oblohu a šaty, co si nechala šít Princezna se zlatou hvězdou.

plesové šaty

Nezapomínejte na sestřih a účes – vaši dokonalou vizáž podtrhne kštice, perfektně sestřižená a upravená tak, aby vám nepřekážela a byla naopak vaší dokonalou ozdobou. Bylo by asi zbytečné dívkám připomínat, že v jejich věku nemá make-up v podstatě žádný význam, a že čím přirozenější vzhled pleti bude na plese viditelný a zřetelný, tím lépe.

A co obuv – plesové obutí je možná důležitější, než šaty, protože budete celý večer na nohou, a vaše chodidla si sotva kdy odpočinou. Maturitní plesy bývají samý pohyb a studenti toho moc neprosedí. A protancovat dvoje střevíce na plese, to už se také stalo, takže pokud budete mít s sebou střevíčky rezervní, nebude to od věci. Na některých plesech se ovšem tančí i naboso, záleží na tom, jak se dohodnete, a jak svůj maturitní večer pojmete.