Drahý levný počítač


V dnešní době počítač je velice nepostradatelný, tedy alespoň podle mě, protože mnoho lidí už na počítači také studuje anebo se tam dále učí, nebo dělá různé kurzy anebo tam také pracuje. Jsou různá zaměstnání, kdy lidé musí pracovat třeba jenom pouze s počítačem, protože počítač je takový všestranný. Je mnohostranný, že lidé využívají počítač téměř ke všemu. Lidé využívají počítač ke hraní anebo k práci. Já si vzpomínám, když jsem ještě dělala telefonní operátorku, jako telefonní operátorka jsem využívala samozřejmě mikrofon, také sluchátka a počítač. Také občas někdy notebook.

Využívám mnoho počítačů i tabletů.

Měla jsem také telefon, byl to takový starší telefon, ale zároveň i moderní. Byl to spíše takový starší typ, ale nový byl pouze jenom rok, takže byl opravdu skvěle funkční a mně se docela i líbil. Co se týká ale počítačů, tak v dnešní době jsou počítače už dokonce i levné. Koupíte levné počítače, koupíte samozřejmě i drahé počítače. Záleží samozřejmě ale na tom, jakou značku počítače si vyberete nebo jakou značku notebooku či tabletu si vyberete.  Já si vždycky vybírám takovou střední anebo vyšší třídu, protože když jsem si kupovala takové ty nejlevnější notebooky pod deset tisíc korun, tak vždycky se mi třeba do dvou nebo do tří měsíců rozbily, jednoznačně přestaly fungovat.

O počítač se starám.

A to nemluvím o tom, jak nízkou mají paměť a podobně. Proto jsem si řekla, že nejlepší je, když si také investujete do počítače nebo do tabletu či do notebooku, protože alespoň takhle budete mít jistotu, že vám něco déle vydrží a bude vám to sloužit déle. I mě vždycky potěší fakt, když si něco koupím a potom mi to déle vydrží. Nemám ráda, když si koupím nějaký levný aušus a potom mě to třeba za měsíc štve. Proto si raději připlatím dvojnásobek částky, aby mi to třeba sloužilo dva nebo tři roky. Můj první notebook, který stál přes dvacet tisíc korun, mi složil šest let, a to už je co říct. Byl opravdu kvalitní.