Kvalitní hypotéka


Je logické, že někteří lidé nebudou chtít bydlet stále v nájmu. Budou si chtít také pořídit opravdu své vlastní bydlení, ale povím vám, že není úplně jednoduché, abyste si našli své vlastní bydlení. Pokud budete potřebovat vlastní bydlení, tak budete muset mít v záloze několik tisíc korun anebo několik milionů. Anebo také si můžete vzít hypotéku. Existuje opravdu kvalitní americká hypotéka, kde nemusíte vůbec dokládat příjmy. Americká hypotéka bez dokládání příjmů je v poslední době velice oblíbená a také mnoho lidí americkou hypotéku bez dokládání příjmů hledá.

O hypotéce sní hodně lidí.

Když se podíváte na webové stránky fahd.cz, tak tam najdete nejenom hypotéku bez dokládání příjmů, ale i jiné druhy hypotéky. My s partnerem už také poslední dva roky uvažujeme, že už se vzdáme nájmu a že budeme také hledat nějakou kvalitní hypotéku. Partner stále se obává o má strach, že když se zadlužíme na několik desítek let. Tohle je samozřejmě pravda. Ale nějak jinak chcete potom získat také nějaký byt anebo dům, než s hypotékou? My s partnerem chceme nějaký veliký dům na vesnici a přesně takhle veliký dům, kde bude také veliká zahrada. Já už mám v plánu a těším se, že budu chovat nějaká zvířata, hlavně slepice a husy, protože slepice a husy jsme chovali, když jsem byla dítě a moje babička s dědečkem jich měli opravdu hodně.

Také přemýšlíte o hypotéce?

Tak jsem se také chtěla vrátit zpátky do dětství. Řeknu vám, že je to velice pěkné a mě by to moc bavilo. Jenomže také s partnerem prvně musíme získat hypotéku. Partner se bojí, že americká hypotéka bez dokládání příjmů je sice skvělá, ale má strach, že prý na ni nedosáhneme, i když máme oba dva průměrné platy a nemáme žádné závazky a jinou půjčku, tak vlastně by nám americká hypotéka bez dokládání příjmů mohla opravdu dobře pomoct. Také jsme si vzali na pomoc raději finančního poradce, který také řeší za nás nějaké věci. Povím vám, že jsem opravdu ráda, že jsme americkou hypotéku bez dokládání příjmů našli a že jsme si také vzali finančního poradce, který nám opravdu hodně poradil.