Není nad kvalitu


Myslím si, že v dnešní době má počítač už úplně každý člověk. Pokud někdo nemá doma počítač, tak buďto ho nepotřebuje anebo mu stačí nějaký starší model. Já jsem vždycky chtěla opravdu kvalitní výrobky, protože mám ráda, když mohu mít kvalitní počítač anebo také kvalitní mobilní telefon. Ne, že bych byla materiální anebo povrchní, ale mám ráda jednoduše kvalitu. Bez kvalitních věcí se pravdu necítím dobře. A ono se vlastně říká, že nikdo není tak bohatý, aby si kupoval levné věci. Tohle je ale pravda. Vezměte si třeba, když si koupíte něco opravdu hodně levného a za chvilku se vám to rozbije.

S kvalitou ušetříte.

Opravovat to nemá cenu, protože kolikrát oprava někdy stojí víc než samotný výrobek, takže vy si vlastně koupíte rozbitý výrobek znovu a v tomhle případě třeba počítač. Prodávají se už i počítače z druhé ruky anebo opravované. Samozřejmě, že se tohle vyplatí, protože je to velice levné. Je to třeba jenom za čtvrtinu ceny, než co byste kupovali, kdybyste si ten počítač nebo notebook koupili úplně nový. Jenomže když se vám to rozbije, tak to je vlastně potom bez záruky. Většinou se bazarové věci prodávají bez záruky anebo už s podmínkou, že nebudete mít k tomu záruční lhůtu.

Dávám vždy na kvalitu.

Je jasné, že když něco koupíte s osmdesáti procentní slevou, že asi už se na to záruka vztahovat nebude. Pokud tedy není domluveno jinak. Já ale dávám na to, že si raději pořídím dražší věc než levnou. Třeba si na to budu šetřit o rok déle než normálně, ale budu vědět, že mám alespoň kvalitní věc. Tohle jsem si vždycky přála a chtěla jsem, abych měla kvalitní věci, abych si potom nemusela vyčítat, že třeba také nešetřím přírodu, protože když budete kupovat stále takové nekvalitní plastové výrobky, tak tím také vlastně zatěžujete přírodu. Proto sláva kvalitní technice a kvalitním počítačům. Není nad to mít doma kvalitu než kvantitu.