Přátelé a motorky


Motorky, tak to je jedním slovem pro mě úplná pecka. Motorky miluji, proto jsem si řekla, že když budu jezdit na motorce, že také vlastně budu více in alespoň takhle se to říká. Takhle to vždycky říkala moje kamarádka, že prý když jezdíte na motorce, tak jste více in, a tak je máte více přátel. Nevím, jestli to znamená doopravdy, že jste více in anebo cool, ale je pravda, že budete mít přátel. Mám více kamarádů, protože motorkáři drží při sobě. A když si potom najdete ve svém okolí nějakou motorkářskou skupinu, většinou to bývá tak deset nebo i více členů, tak vlastně s vámi budou všichni kamarádit.

Jsem v motorkářském klubu.

Nikdo vás tam nebude pomlouvat, jako v takové nějaké partě někde na ulici nebo v partě někde v parku. A to hlavně, že pokud tam jsou samé ženy. A já, když jsem si pořídila motorku, takovou slabou motorku tak jsem z ní byla opravdu hodně spokojená. Vůbec se mi nikdo nesmál, i když v mé partě, kde bylo patnáct členů, tak tam všichni měli takové velké silné a těžké motorky, většinou Kawasaki a Honda. Chtěla jsem někdy řídit Harley Davidson, ale to se mi bohužel nepodařilo. Prý nikdo jí nechce vypůjčit, ale u nás v klubu stejně žádná Harley Davidson nebyla, takže mě to alespoň nelákalo, ale dozvěděla jsem se, že třeba stojí i klidně k milionu korun.

Jaké motorky máte rádi vy?

Tohle je opravdu hodně velká částka. Je to taková suma, kterou si nevydělám ani za život, nebo taková suma, kterou ani nenaspořím a absolutně by mi na to nedal nikdo půjčku. I když tuhle motorku miluji, tak se jí bohužel budu muset vzdát anebo je ještě další možnost. Že bych si našla partnera, který má nějakou luxusní velkou těžkou motorku anebo přímo Harley Davidson. Co byste udělali vy? Našli byste si partnera, který má tuhle motorku jenom kvůli tomu, že tuhle motorku milujete? Já? Ne, já si dělám samozřejmě jenom vtip, chci partnera, kterého budu milovat, ať už s motorkou nebo bez motorky.