Potřebujete pomoct s bydlením?


Vybudovat skvělé bydlení pro celou rodinu nemusí být vždycky jednoduché. Mnoho lidí bydlí v bytě nebo domě, který by potřeboval proměnu. Jenže málokdo si doopravdy ví rady s tím, jak vymyslet bydlení pro celou rodinu. I když se budete stěhovat do novostavby, bude potřeba promyslet kde by bylo vhodné mít dětský pokoj a kde třeba vaši ložnici. S tím vám sice musí zpočátku pomoct architekt, který vám bude připravovat podklady pro získání stavebního povolení, a tudíž vám bude kreslit projekt, ale finální podoba vašeho domova je na vás.

dětský pokoj

Není tak jednoduché rozmístit nábytek nebo vybrat vhodnou postel, která je pro děti ideální. V případě rekonstrukce je potřeba vzít v potaz stávající stav, který může být někdy dost špatný. V takovém případě vás nejspíš návštěva projektanta nemine. Jestli ale potřebujete jen nové podlahy, omítky a výmalbu, můžete vložit rekonstrukci do rukou interiérového designéra. Ten dokáže udělat s vaším bydlením doslova divy.

Designér je tu od toho, aby vám navrhnul bydlení, které vám bude vyhovovat ve všech ohledech. Někdo má nějakou představu třeba o barvách, ale nedokáže je zkombinovat dohromady. Další lidé mají zase problém s tím vybrat nábytek nebo neví jaká linka by se jim líbila. A s tím vším vám pomůže právě designér, který má vzdělání v oboru a musí se orientovat v aktuálních trendech.

gauč obývák

Chcete mít bydlení, které dalece předčí vaše představy? Zanechte nám na sebe kontakt Evalofa a my se s vámi spojíme. Sjednáme si schůzku, kde nám sdělíte co potřebujete a jaké máte představy, a my se na místo, kde máme pracovat, vydáme s vámi. Po prohlídce vám vytvoříme návrh, a pokud se vám bude líbit, můžeme ho převést do reality. Klientům běžně provádíme stavební práce, protože máme mnoho zkušených a šikovných řemeslníků, kteří dokážou často i nemožné. Pokud chcete skvělé bydlení, ozvěte se nám.